KRS 0000161880

События

PIĘKNO MIŁOŚCI, czyli historie wcześniactwa okiem Rodzica

PIĘKNO MIŁOŚCI, czyli historie wcześniactwa okiem Rodzica

Lęk, bezradność, poczucie niesprawiedliwości… - o tym jakie emocje towarzyszą codziennej drodze rodzicom Wcześniaków wiemy tylko z opowieści czy obserwacji.

Przez 5 lat istnienia  Otulinki poznaliśmy setki takich historii, a każda z nich była szczera, prawdziwa i wzruszająca. Historie dzieci przedwcześnie urodzonych łączy wspólny mianownik – siła, którą całe rodziny wkładają w walkę o ich zdrowie i życie.

Z okazji zbliżających się 5. urodzin Otulinki, chcielibyśmy poprosić Was  Drodzy Rodzice, abyście podzielili się z nami swoją wyjątkową  historią.
Może to właśnie ona okaże się dla kogoś wsparciem? Może jakaś mama wcześniaka czytając ją, znajdzie w sobie wolę walki lub po prostu zda sobie sprawę, że nie jest w tym sama. Być może dla kogoś z Was opisanie tej historii będzie formą zaakceptowania sytuacji, która Was dotknęła. A może po prostu podzielicie się z nami szczęśliwym zakończeniem trudnej drogi, którą przeszliście.

Dzięki Waszym historiom chcemy dowiedzieć się…

Jak to jest być rodzicem wcześniaka? Jakie emocje towarzyszyły Wam, kiedy dowiedzieliście się, że zostaliście rodzicami wcześniaka? Z jakimi trudnościami zdrowotnymi musieliście się zmierzyć u Waszego Wcześniaka? W jaki sposób wpłynęło to na funkcjonowanie Waszej rodziny?

Niech te historie, które zdecydujecie się opisać będą dla innych formą edukacji. Niech niosą ze sobą coś dobrego!

Jeśli chcecie wysłać do nas swoją historię – wypełnijcie krótki formularz, który znajdziecie poniżej i dołączcie zdjęcie Waszego dziecka.

Partner naszego projektu – Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris przygotowało zestawy upominkowe dla pierwszych 50 osób, które podzielą się z nami swoim historiami.

Drogie Mamy wcześniaków - chcemy, żebyście dzięki nim poczuły się wyjątkowo zaopiekowanie i docenione. Bo jesteście najważniejszą częścią tych historii. Wiemy, że macie w sobie dużo siły i doceniamy Wasze codzienne poświęcenia. Chcemy jednak, żebyście znalazły również chwilę tylko dla siebie. Może ten upominek Wam w tym pomoże.

Część z nadesłanych historii opublikujemy na fundacyjnym facebooku w ramach projektu „Piękno miłości”. Może znajdzie się tam również Twoja historia?

Weź udział w tej wyjątkowym projekcie, opisz swoje emocje oraz doświadczenia i wyślij je do nas przy pomocy poniższego formularza. Na Wasze historie czekamy do 02.02.2022 roku! Wspólnie zróbmy coś szczególnego!

 

 

 

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас