przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

 

Zarząd Fundacji  
Izabela Jachim-Kubiak     Prezes Zarządu Fundacji
Karolina Giełżecka     Członek Zarządu, Dyrektor ds. administracyjnych i statutowych
   
Administracja  
Monika Bednarek specjalista ds. administracji
Kamila Gruszczyńska specjalista ds. organizacji procesu edukacji
Piotr Hulewicz asystent zarządu i specjalista ds. pr
Monika Kaczmarek specjalista ds. kadr i płac
Roman Kaczmarek kierowca
Barbara Kamińska specjalista ds. administracji i marketingu, specjalista ds. aktywizacji wychowanków Placówek Oświatowych zapobiegającej ich wykluczeniu społecznemu
Katarzyna Kłosińska specjalista ds. marketingu, specjalista ds. organizacji integracji wychowanków Placówek Oświatowych z otoczeniem
Mariusz Marchewa koordynator ds. administracyjnych
Krzysztof Pietrzak specjalista ds. obsługi multimedialnej
Dorota Pszczoła sekretariat, rejestracja
Anna Saletra koordynator ds. rozwoju i relacji 
Violetta Tomczak główna księgowa
   
Zespół medyczny  
lek. med. Katarzyna Kołodziejczyk-Klimek kierownik ds. medycznych, specjalista rehabilitacji medycznej
   
lek. med. Joanna Kryszczyńska specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra
lek. med. Maria Malczewska specjalista rehabilitacji medycznej
   
Zespół pedagogiczny  
Małgorzata Frąckiewicz dyrektor pedagogiczny
   
Elżbieta Bogdanowicz nauczyciel, pedagog rewalidacyjny
Angelika Bondyra nauczyciel
Anna Borkowska pomoc nauczyciela
Marta Brzostowska nauczyciel, pedagog specjalny
Anna Burchart nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog
Kamila Chabros nauczyciel wspierający, logopeda kliniczny
Radosław Cieplucha nauczyciel, pedagog specjalny
Katarzyna Dąbrowska nauczyciel, oligofrenopedagog
Małgorzata Gałecka nauczyciel wspierający
Agata Grajkowska-Kaźmierczak nauczyciel, pedagog specjalny
Anita Jabłkowska nauczyciel, oligofrenopedagog
Agnieszka Janicka nauczyciel, pedagog rewalidacyjny
Martyna Jaworska – Łasica nauczyciel, oligofrenopedagog
Agnieszka Jędrzejczak pomoc nauczyciela
Paulina Karaban nauczyciel – członek zespołu terapeutyczno – pedagogicznego
Hanna Karlikowska nauczyciel, pedagog specjalny
Aleksandra Kasińska pedagog specjalny
Agnieszka Kmin nauczyciel
Aneta Kopeć nauczyciel, oligofrenopedagog
Milena Kostrzewa nauczyciel, oligofrenopedagog
Tomasz Kozak nauczyciel, oligofrenopedagog
Paulina Krajewska nauczyciel, oligofrenopedagog, tyflopedagog
Rafał Kuzański nauczyciel, oligofrenopedagog, pedagog specjalny
Justyna Ligocka pomoc nauczyciela
Aneta Łankiewicz nauczyciel, psychopedagog
Aneta Macedońska pomoc nauczyciela
Piotr Malecha nauczyciel, oligofrenopedagog
Małgorzata Miazek nauczyciel, oligofrenopedagog
Ludmiła Nitecka - Zdziennicka nauczyciel, oligofrenopedagog
Jerzy Nowak nauczyciel, oligofrenopedagog
Monika Orlon nauczyciel wspierający
Adrianna Owoc pomoc nauczyciela
Dorota Pakulska pomoc nauczyciela
Beata Piechowska nauczyciel, katecheta
Justyna Radzbanek nauczyciel, oligofrenopedagog
Sylwia Stępniak nauczyciel, oligofrenopedagog
Natalia Szpak nauczyciel, pedagog specjalny
Katarzyna Szramska nauczyciel, pedagog specjalny
Marta Szubert nauczyciel, pedagog specjalny
Beata Szulc nauczyciel, oligofrenopedagog
Katarzyna Wdowska nauczyciel, surdopedagog, tyflopedagog
Katarzyna Wolska pomoc nauczyciela
Edyta Żuchowska pomoc nauczyciela
   
Zespół terapeutyczny  
Justyna Adler-Stokowska fizjoterapeuta, terapeuta SI, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby, PNF
Monika Błąkała fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath
Michał Bujnowski fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Martyna Cieślik psycholog
Joanna Czyżewska logopeda
Marta Dudek-Kujawa fizjoterapeuta, terapeuta SI, terapeuta NDT Bobath
Anna Dylewska fizjoterapeuta
Olga Fatalska fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath
Anna Głowacka neurologopeda
Krzysztof Jakubowski fizjoterapeuta, PNF
Sylwia Jobczyk psycholog, logopeda
Martyna Kochanek psycholog
Paulina Kociołek neurologopeda
Paulina Krawczyk fizjoterapeuta
Dorota Kucharska psycholog
Agnieszka Leśniewicz fizjoterapeuta
Katarzyna Malicka neurologopeda, psycholog
Ewelina Malinowska logopeda, fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, SI, PNF
Agata Małkowska terapeuta zajęciowy
Karolina Mazurkowska fizjoterapeuta, terapeuta SI, NDT Bobath Baby, PNF
Marta Minias logopeda, oligofrenopedagog
Adrian Mirosz fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Joanna Muzykiewicz neurologopeda
Eliza Pilarz psycholog kliniczny
Agata Pyda-Dulewicz fizjoterapeuta, terapeuta SI, NDT Bobath, NDT Bobath Baby, PNF
Anna Rachwalik logopeda
Klaudia Sima fizjoterapeuta
Agnieszka Skoczyńska fizjoterapeuta terapeuta NDT Bobath Baby
Joanna Sych fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, PNF
Jakub Śmiechowicz fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Barbara Wiśniewska specjalista psychologii klinicznej
Karolina Wojciechowska neurologopeda
Małgorzata Zawada fizjoterapeuta