Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

przyjaciele fundacji...

Znani, lubiani, utalentowani i żyjący z pasją ludzie wspierają nas w staraniach o lepszą przyszłość dla dzieci z porażeniem mózgowym.

Anita Sokołowska – otula miłością kruche i bezbronne maleństwa - została ambasadorką "Interdyscyplinarnego Programu Opieki nad Wcześniakami oraz Noworodkami zagrożonymi zaburzeniami rozwoju i ich Rodzinami "Otulinka" oraz działającego w jego ramach, otwartego przez nas na początku 2017 roku Ośrodka "Otulinka". Anita jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej, a od 2007 roku związana jest z Teatrem Polskim w Bydgoszczy. Anita zagrała m.in. w znanych wszystkim serialach Na dobre i na złe oraz Przyjaciółki. Na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w Testosteronie, Misji Afganistan i w Bodo. W marcu 2017 roku została jurorką w programie The Brain. Genialny umysł.

Agnieszka Więdłocha – jako pierwsza ambasadorka zawitała do Kolorowego Świata. Od tego czasu bardzo dobrze poznała świat maluchów z porażeniem dziecięcym i z zaangażowaniem wspiera nasze akcje. Agnieszka jest absolwentką łódzkiej filmówki i do dziś możemy ją podziwiać na deskach Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Oprócz znakomitych kreacji teatralnych znana jest także m.in z ról w serialach Czas honoru, M jak miłość, Lekarze, Powiedz Tak oraz z najnowszego hitu kinowego Planeta Singli.Każdego dnia odgrywa ważną rolę w życiu naszych podopiecznych.

Piotr Pustelnik – został mianowany na naszego ambasadora razem z Agnieszką. Regularnie odwiedza nasze dzieciaki i bierze udział w fundacyjnych imprezach. Bardzo dobrze poradził sobie w biegu charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”, gdzie zajął wysokie 116 miejsce.Piotr to wybitny himalaista, który jako trzeci Polak w historii zdobył 14 najwyższych szczytów himalajów. Twórca projektu "Trzy Korony", czyli pomysłu na zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi (drugie co do wysokości szczyty kontynentów), Korony Himalajów i Karakorum.

Monika Kuszyńska – dołączyła do grona ambasadorów w 2014 roku wspierając kampanię „Tacy sami” na rzecz integracji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Monika to utalentowana piosenkarka i autorka tekstów. Pochodzi z Łodzi, gdzie ukończyła studia wyższe, uzyskując tytuł magistra sztuki. Wszyscy pamiętają przeboje z czasów, gdy była wokalistką zespołu Varius Manx. Od kilku lat z powodzeniem rozwija solową karierę, reprezentowała Polskę podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu.

Maria Niklińska – to zdolna, młoda piosenkarka i aktorka. Bardzo wcześnie zaczęła karierę w telewizji, jako prowadząca program 5-10-15. Występowała w znanych serialach tj. Klan, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe i Kryminalni. Bez wahania zgodziła się wesprzeć naszą Fundację, odwiedziła maluchy i wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej kampanię 1%.

Robert Janowski – jeden z najbardziej wszechstronnych i szanowanych polskich artystów zaangażował się wraz ze swoją żoną Moniką w Kampanię Społeczną #17milionów oraz wyzwanie sportowe #17milionówMetrów. Pan Robert jest nie tylko prezenterem telewizyjnym, znanym z programu „Jaka to melodia”, ale również piosenkarzem, kompozytorem, aktorem, dziennikarzem radiowym i poetą. Jego kariera artystyczna rozpoczęła się od skomponowania muzyki oraz zagrania głównej roli w polskim rock-musicalu „Kompot”, zaś punktem kulminacyjnym była główna rola w musicalu „Metro”. Poza musicalami, Robert Janowski grał również w takich produkcjach filmowych, jak np.: „Na dobre i na złe”, „Biały i Czarny”. Artysta jest laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia oraz zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowość telewizyjną. Pan Robert jest autorem czterech tomików poezji i prozy poetyckiej, ale najważniejsze są dla niego Koncerty i solowe płyty.

Jagoda Kibil  –  złota medalistka paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Berlinie, w biegu na 200 metrów  została Ambasadorką Kampanii #17milionów oraz wsparła naszą Fundację, przekazując  na licytację swoją koszulkę z podpisem. Pani Jagoda, pomimo młodego wieku, jest przykładem wielkiego hartu ducha, siły i motywacji w dążeniu do celu.

Katarzyna Michalak – została jedną z Ambasadorów naszej Kampanii Społecznej #17milionów i wraz z Wydawnictwem ZNAK przekazała swoje książki z serii  Mazurskiej,  Leśnej oraz Kwiatowej na organizowaną przez nas licytację charytatywną. Pani Katarzyna należy do grona najbardziej poczytnych i szanowanych polskich autorek literatury obyczajowej, ale też powieści sensacyjnych i erotycznych. Debiutancka powieść pisarki „Poczekajka” od razu stała się jednym z bestsellerów książkowych.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer – polska aktorka filmowa i teatralna przyłączyła się do Kampanii Społecznej #17milionów oraz została jej Ambasadorką. Pani Agnieszka ukończyła szkołę teatralną w Olsztynie, występowała w popularnych serialach: „Na dobre i na złe”, „Plebania”, „Twarzą w Twarz”, „Faceci do wzięcia”, „Samo życie”, „Agentki”, „Prosto w serce”, „M jak Miłość”. Dała się także poznać jako znakomita tancerka  zajmując pierwsze miejsce w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami”. Obecnie można ją zobaczyć na deskach warszawskiego Teatru Kwadrat oraz w serialu „Przyjaciółki”. Mimo napiętego grafiku aktorka z chęcią odwiedziła nasze maluchy i spędziła z nimi czas na wspólnej zabawie i czytaniu.

Magdalena Witkiewicz – jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich autorek, wielokrotnie nagradzana za swoją twórczość została Ambasadorką naszej Kampanii #17milionów. Książki Pani Magdaleny nie tylko poruszają ważne życiowe tematy, ale też wzruszają i bawią czytelnika. Poza pisaniem, Pani Magdalena świetnie sobie radzi z bieganiem, dlatego nie musieliśmy długo namawiać autorki do udziału w naszym wyzwaniu sportowym #17milionówMetrów.

 

 

Ty też możesz wesprzeć Fundację 

Odegraj ważną rolę w życiu jednego z 350 kolorowych maluchów, przekaż 1% >>