przekaż
darowiznę

Funkcjonowanie Fundacji Kolorowy Świat w okresie zagrożenia koronawirusem

W związku z zaistniałą sytuację epidemiologiczną i zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus informujemy o zmianach w funkcjonowaniu Fundacji Kolorowy Świat w najbliższym czasie.

 

#SIENOSISIEWIE


A czy Ty wiesz? 

Dołącz do naszej kampanii

POBIERZ
PROGRAM PIT 2019

I RATUJ WCZEŚNIAKI

KRS 0000161880

 
2016-11-24

Wspieraj Kolorowy Świat podczas zakupów internetowych

Sprawa jest niezwykle prosta. Robisz zakupy, oszczędzasz, a przy tym… pomagasz naszej Fundacji. Warto, ponieważ koniec listopada stanowi nie lada gratkę dla wszystkich miłośników promocji. Black Friday, Cyber Monday oraz Dzień Darmowej Dostawy.

To trzy dni zniżek, które skuszą wszystkich łowców okazji. Co więcej, robiąc zakupy internetowe, dodatkowo wpierasz naszych podopiecznych, a wszystko za sprawą współpracy z portalem FaniMani.pl.

FaniMani.pl- kupując tylko zyskujesz

Robiąc zakupy za pośrednictwem portalu FaniMani.pl, możesz w łatwy sposób pomóc naszej Fundacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ wybrany sklep internetowy przekazuje nam część ze sprzedaży w formie datku. Ponadto, rejestrując się na portalu co tydzień otrzymujesz kody promocyjne na zakupy. Jak wesprzeć Kolorowy Świat? Wystarczy kliknąć tutaj. Możesz skorzystać z oferty zakupowej aż 800 sklepów internetowych!

Koniec listopada to również dodatkowe rabaty:

  • 25 listopada (piątek) ma miejsce Black Friday
  • 28 listopada (poniedziałek) obchodzimy Cyber Monday
  • 29 listopada (wtorek) przypada Dzień Darmowej Dostawy

 

Dni zniżek to dobra okazja do zakupów. To również czas, w którym warto jest pomyśleć o pierwszych świątecznych prezentach. Dzięki FaniMani.pl możesz obdarowywać nimi podwójnie. 

 


« powrót