przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

2020-06-02

Wirtualny bieg Daj piątaka na dzieciaka

Już tylko 7 dni zostało, by zapisać się na tegoroczny bieg Daj Piątaka na Dzieciaka.

W tym roku po raz pierwszy na „Daj piątaku” nie zobaczymy się wszyscy razem, lecz chcemy byście potraktowali tę niedogodność jako atut! W tegorocznej wirtualnej odsłonie możecie pobiec swoją ulubioną trasą – w parku, nad jeziorem, po plaży, miejskim deptakiem! Możecie wziąć swojego psa. Możecie potraktować bieg jako rozgrzewkę przed dalszym treningiem. Macie możliwość wybrania terminu (między 11 a 14 czerwca). Jeżeli nie chcecie wychodzić z domu, możecie biegać po ogrodzie lub zrobić dystans na Orbitreck’u.

A co jeżeli w ogóle nie lubicie biegać? W tym roku możecie także spacerować z kijkami do Nordic Walking. W ramach „Daj piątaka” możecie wystartować w biegu głównym na dystansie 5 km, Wasze dzieci w „Małym Cwaniaku” na dystansie 500 metrów, a osoby z niepełnosprawnością w „Wózkach w biegu” na dystansie 500 metrów. Pamiętajcie, że gramy nie tylko o dobrą kondycję, ale przede wszystkim o szansę na zdrowie naszych podopiecznych z Kolorowego Świata. To jedno pozostaje niezmienne w naszym biegu „Daj piątaka na dzieciaka”.

Nie zabraknie też medali! Każdy kto zarejestruje się jako uczestnik „Daj piątaka”, dokona opłaty startowej i udokumentuje swoją przebytą trasę otrzyma od nas pamiątkowe odznaczenie. Jesteście z nami! Gotowi, do startu…!

Zapisy na https://www.dajpiataka.com.pl/zapisz-sie/ tylko do 9 czerwca.


« powrót