przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

2016-12-07

Walczymy o tytuł najlepszej placówki medycznej 2016 roku!

Organizatorem plebiscytu jest ,,Dziennik Łódzki” wraz z łódzkim oddziałem NFZ. Głosowanie odbywa się w kilku kategoriach.

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie i uhonorowanie najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarek i położnych, jak również najlepszego zakładu opieki zdrowotnej. 

Niezmiennie od 13 lat kolorujemy świat Waszych najdroższych pociech. Pragniemy obdarowywać je najlepszą troską i opieką medyczną. Dążymy do bycia ekspertem w swojej dziedzinie, tworząc przy tym jak najbardziej komfortowe warunki.

To wyłącznie z Waszą pomocą możemy stać się najlepszą placówką medyczną 2016 r. w województwie łódzkim!

Jak możecie na nas głosować? 

  • Za pośrednictwem Facebooka - wchodząc na stronę: http://bit.ly/2gBZHff  i klikając przycisk „Głosuj przez Facebook”.Każdy głos internetowy mnożony jest 3-krotnie. Dziennie można oddać 1 głos.
  • Wysyłając SMS-a o treści PL.26 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) - każdy głos SMS-owy mnożony jest 10-krotnie. Dziennie można oddać nieograniczoną liczbę głosów. W zamian dostarczony zostanie kod na darmowe e-wydanie „Dziennika Łódzkiego”.

 

Głosy na nas możecie oddawać codziennie do 23.12.2016 do godziny 22:00.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w naszą rywalizację! Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« powrót