przekaż
darowiznę

Funkcjonowanie Fundacji Kolorowy Świat w okresie zagrożenia koronawirusem

W związku z zaistniałą sytuację epidemiologiczną i zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus informujemy o zmianach w funkcjonowaniu Fundacji Kolorowy Świat w najbliższym czasie.

 

#SIENOSISIEWIE


A czy Ty wiesz? 

Dołącz do naszej kampanii

POBIERZ
PROGRAM PIT 2019

I RATUJ WCZEŚNIAKI

KRS 0000161880

 
2016-12-07

Walczymy o tytuł najlepszej placówki medycznej 2016 roku!

Organizatorem plebiscytu jest ,,Dziennik Łódzki” wraz z łódzkim oddziałem NFZ. Głosowanie odbywa się w kilku kategoriach.

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie i uhonorowanie najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarek i położnych, jak również najlepszego zakładu opieki zdrowotnej. 

Niezmiennie od 13 lat kolorujemy świat Waszych najdroższych pociech. Pragniemy obdarowywać je najlepszą troską i opieką medyczną. Dążymy do bycia ekspertem w swojej dziedzinie, tworząc przy tym jak najbardziej komfortowe warunki.

To wyłącznie z Waszą pomocą możemy stać się najlepszą placówką medyczną 2016 r. w województwie łódzkim!

Jak możecie na nas głosować? 

  • Za pośrednictwem Facebooka - wchodząc na stronę: http://bit.ly/2gBZHff  i klikając przycisk „Głosuj przez Facebook”.Każdy głos internetowy mnożony jest 3-krotnie. Dziennie można oddać 1 głos.
  • Wysyłając SMS-a o treści PL.26 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) - każdy głos SMS-owy mnożony jest 10-krotnie. Dziennie można oddać nieograniczoną liczbę głosów. W zamian dostarczony zostanie kod na darmowe e-wydanie „Dziennika Łódzkiego”.

 

Głosy na nas możecie oddawać codziennie do 23.12.2016 do godziny 22:00.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w naszą rywalizację! Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« powrót