przekaż
darowiznę

Wirtualny bieg Daj piątaka na dzieciaka

Tegoroczny bieg charytatywny Daj piątaka na dzieciaka odbędzie się w wirtualnej odsłonie. Od 11 do 14 czerwca wszyscy razem choć oddzielnie pobiegniemy w całej Polsce dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

 

11 - 14 CZERWCA

POBIEGNIJ
Z NAMI

 
2016-12-07

Walczymy o tytuł najlepszej placówki medycznej 2016 roku!

Organizatorem plebiscytu jest ,,Dziennik Łódzki” wraz z łódzkim oddziałem NFZ. Głosowanie odbywa się w kilku kategoriach.

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie i uhonorowanie najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarek i położnych, jak również najlepszego zakładu opieki zdrowotnej. 

Niezmiennie od 13 lat kolorujemy świat Waszych najdroższych pociech. Pragniemy obdarowywać je najlepszą troską i opieką medyczną. Dążymy do bycia ekspertem w swojej dziedzinie, tworząc przy tym jak najbardziej komfortowe warunki.

To wyłącznie z Waszą pomocą możemy stać się najlepszą placówką medyczną 2016 r. w województwie łódzkim!

Jak możecie na nas głosować? 

  • Za pośrednictwem Facebooka - wchodząc na stronę: http://bit.ly/2gBZHff  i klikając przycisk „Głosuj przez Facebook”.Każdy głos internetowy mnożony jest 3-krotnie. Dziennie można oddać 1 głos.
  • Wysyłając SMS-a o treści PL.26 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) - każdy głos SMS-owy mnożony jest 10-krotnie. Dziennie można oddać nieograniczoną liczbę głosów. W zamian dostarczony zostanie kod na darmowe e-wydanie „Dziennika Łódzkiego”.

 

Głosy na nas możecie oddawać codziennie do 23.12.2016 do godziny 22:00.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w naszą rywalizację! Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« powrót