przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

2016-12-07

Nasze dzieci startują w konkursie na najpiękniejszy lampion świąteczny!

Za nami pierwsze dni grudnia, a w naszej ,,Kolorowej Szkole" i ,,Kolorowym Przedszkolu" pełną parą trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nasze dzieciaki pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały efektowne dekoracje świąteczne - prześliczne lampiony.

Chcemy docenić twórcze dzieła naszych małych artystów, dlatego przygotowaliśmy dla nich wyjątkowy konkurs drużynowy. Zdjęcia wszystkich prac konkursowych zostały opublikowane na Facebooku Fundacji ,,Kolorowy Świat”. 

Zachęcamy Was do obejrzenia naszej galerii i zagłosowanie na swojego faworyta. 

Jak głosować? Wystarczy, że ,,zalajkujecie” fotkę z lampionem, który chcecie nagrodzić.

Prace, które do dnia 12 grudnia br. (godz. 15:00) otrzymają największą ilość polubień, nagrodzimy bonami na zabawki i pomoce dydaktyczne dla zwycięskiej drużyny:

  • I miejsce – bon o wartości 800 zł
  • II miejsce – bon o wartości 500 zł
  • III miejsce – bon o wartości 300 zł

 

To właśnie dzięki Wam wyłonimy laureatów konkursu i wręczymy im nagrody już 15 grudnia br.! Do dzieła Kochani! Lampiony  wykonane przez małych artystów naprawdę zasługują na Wasze uznanie.

Prace konkursowe można też podziwiać na żywo w naszej Fundacji na pierwszym piętrze. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej świetlistej wystawy.

Wszystkie konkursowe prace zostaną wkrótce wystawione na licytację.

 

 

 

 

 

 

 

 


« powrót