przekaż
darowiznę

Funkcjonowanie Fundacji Kolorowy Świat w okresie zagrożenia koronawirusem

W związku z zaistniałą sytuację epidemiologiczną i zagrożeniem spowodowanym przez koronawirus informujemy o zmianach w funkcjonowaniu Fundacji Kolorowy Świat w najbliższym czasie.

 

#SIENOSISIEWIE


A czy Ty wiesz? 

Dołącz do naszej kampanii

POBIERZ
PROGRAM PIT 2019

I RATUJ WCZEŚNIAKI

KRS 0000161880

 
2016-12-07

Nasze dzieci startują w konkursie na najpiękniejszy lampion świąteczny!

Za nami pierwsze dni grudnia, a w naszej ,,Kolorowej Szkole" i ,,Kolorowym Przedszkolu" pełną parą trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nasze dzieciaki pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały efektowne dekoracje świąteczne - prześliczne lampiony.

Chcemy docenić twórcze dzieła naszych małych artystów, dlatego przygotowaliśmy dla nich wyjątkowy konkurs drużynowy. Zdjęcia wszystkich prac konkursowych zostały opublikowane na Facebooku Fundacji ,,Kolorowy Świat”. 

Zachęcamy Was do obejrzenia naszej galerii i zagłosowanie na swojego faworyta. 

Jak głosować? Wystarczy, że ,,zalajkujecie” fotkę z lampionem, który chcecie nagrodzić.

Prace, które do dnia 12 grudnia br. (godz. 15:00) otrzymają największą ilość polubień, nagrodzimy bonami na zabawki i pomoce dydaktyczne dla zwycięskiej drużyny:

  • I miejsce – bon o wartości 800 zł
  • II miejsce – bon o wartości 500 zł
  • III miejsce – bon o wartości 300 zł

 

To właśnie dzięki Wam wyłonimy laureatów konkursu i wręczymy im nagrody już 15 grudnia br.! Do dzieła Kochani! Lampiony  wykonane przez małych artystów naprawdę zasługują na Wasze uznanie.

Prace konkursowe można też podziwiać na żywo w naszej Fundacji na pierwszym piętrze. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej świetlistej wystawy.

Wszystkie konkursowe prace zostaną wkrótce wystawione na licytację.

 

 

 

 

 

 

 

 


« powrót