Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

2014-09-25

Nabór na szkolenia warsztatowe „Pomoc rodzinom z dziećmi urodzonymi przedwcześnie, ze sprzężoną niepełnosprawnością, zaburzeniami regulacji czy zaburzeniami neurorozwojowymi”

Ogłaszamy nabór na warsztaty dla specjalistów „Pomoc rodzinom z dziećmi urodzonymi przedwcześnie, ze sprzężoną niepełnosprawnością, zaburzeniami regulacji czy zaburzeniami neurorozwojowymi”, które odbędą się w nowej siedzibie naszej Fundacji przy ul. Żabiej 10/12 w Łodzi w dniu 13 grudnia br.

Warsztaty poprowadzi dr Grażyna Kmita – psycholog kliniczny, adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Zakładu Wczesnej Interwencji Psychologicznej oraz konsultant w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, World Association for Infant Mental Health oraz Intenational Society for the Study of Behavioral Development.


Warsztaty skierowane są do pracujących z niepełnosprawnymi dziećmi logopedów, pedagogów, psychologów oraz rehabilitantów. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie i podpisanie zamieszczonego poniżej Formularza Zgłoszenia i odesłanie go na adres b.szymczak@kolorowyswiat.org. lub złożenie oryginału w biurze Fundacji.


Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 października br. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, z tym że w pierwszej kolejności do udziału w nich kwalifikowani będą specjaliści pracujący w placówkach prowadzonych przez naszą Fundację.


Dopuszcza się możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji w przypadku wyczerpania limitu dostępnych miejsc.


O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w warsztatach poinformujemy po zakończeniu procesu przyjmowania zgłoszeń, nie później niż do dnia 20 października.


Warsztaty są współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego.


Warsztaty są współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego.

Formularz zgłoszenia na warsztaty z dr Grażyną Kmitą

 


« powrót