przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

2020-06-10

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Przybij piątkę”

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - „Przybij piątkę”. 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii  o tematyce biegowej, nordic walking itp., dla której inspiracją będzie Wirtualny bieg charytatywny „Daj piątaka na dzieciaka” odbywający się w dniach 11-14 czerwca 2020r. 

Fotografia konkursowa ma być jednocześnie gestem solidarności z dziećmi z niepełnosprawnościami i dlatego powinna także zawierać także gest solidarności jego twórcy z podopiecznymi Fundacji Kolorowy Świat w postaci: przybicia symbolicznej piątki z dzieckiem z niepełnosprawnością.

Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody o łącznej puli 1300zł, których fundatorem jest wieloletni Przyjaciel Fundacji. 

Do wygrania:

  • Zegarek Polar M430 Black
  • Kamizelka biegowa CamelBak Circuit Vest
  • Słuchawki Creative Outlier Air Sports

Pomysł zorganizowania konkursu fotograficznego narodził się w związku z koniecznością zmiany formuły tegorocznego biegu charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” na bieg wirtualny.  Chęć udziału w biegu zadeklarowali biegacze z całej Polski. Nie możemy się wszyscy spotkać w jednym miejscu, dlatego chcielibyśmy połączyć się wirtualnie i zachęcić wszystkich biegaczy i chodziarzy do uwiecznienia swoich treningów na zdjęciu, które będzie nośnikiem dobrej energii dla podopiecznych Fundacji. Ten symboliczny gest i przybicie wirtualnej piątki będzie jednocześnie wyrazem wsparcia  dla dzieci z niepełnosprawnością, które codziennie zmagają się z licznymi trudnościami. 

Fotografia Konkursowa powinna być wykonana samodzielnie, musi być pracą autorską. Zdjęcie powinno poruszać tematykę biegową, nordic walking itp. i nawiązywać do  wirtualnego biegu charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” organizowanego przez Fundację Kolorowy Świat.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 fotografię w formacie JPG, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, która zostanie umieszczona w poście poświęconym konkursowi na profilu Fundacji Kolorowy Świat www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/

Fotografię można przesyłać mailowo do Fundacji Kolorowy Świat do 19 czerwca 2020.

Zdjęcie wraz z formularzem zgłoszeniowym prześlij na konkursprzybijpiatke@gmail.com

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Internautów w wyniku głosowania na profilu Facebook Fundacji Kolorowy Świat w dniach 25.06.2020 - 02.07.2020.

Z dniem 11.06.2020 zostaje zmieniony §2 pkt 3 regulaminu na „Fotografia  powinna być wykonana samodzielnie, musi być pracą autorską. Zdjęcie powinno nawiązywać do  Wirtualnego biegu charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” organizowanego przez Fundację Kolorowy Świat. Zdjęcie może zawierać także gest solidarności jego twórcy z podopiecznymi Fundacji Kolorowy Świat w postaci: przybicia symbolicznej wirtualnej piątki z domyślnym dzieckiem z niepełnosprawnością.”

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy


Z niecierpliwością czekamy na Wasze Zdjęcia Konkursowe.

 


« powrót