przekaż
darowiznę

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Przybij piątkę”

Dla wszystkich miłośników biegania, nordic-walking i osób wrażliwych na ból oraz cierpienie dzieci z niepełnosprawnościami, Fundacja Kolorowy Świat organizuje Konkurs Fotograficzny „Przybij Piątkę”

GŁOSOWANIE

tylko do 02 lipca

 

 

 
24-01-2019

Fundacja Kolorowy Świat ogłasza Ogólnopolski Konkurs Przytulanka dla Wcześniaka

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat po raz kolejny organizuje konkurs, do którego zaprasza wszystkie przedszkolaki z całej Polski. Zadaniem przedszkolaków jest przygotowanie jak najładniejszej, milutkiej Przytulanki dla wcześniaków i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju – małych wojowników naszego Ośrodka Otulinka. Praca powinna być bezpieczna dla dziecka, wykonana z tkaniny, włóczki, dzianiny, nie powinna być wypełniona substancjami szkodliwymi, ani łatwo psującymi się.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody o łącznej puli 4000 zł, które ufundował Partner Konkursu - Firma FlintGroup, od wielu lat wspierająca działania naszej Fundacji.

Ideą konkursu Przytulanka dla Wcześniaka jest kształtowanie w najmłodszym pokoleniu postawy otwartości na problemy drugiego człowieka, pokazanie jak niezmiernie ważne i potrzebne jest otoczenie troską, życzliwością oraz dobrocią osób słabszych. Organizując ten konkurs Fundacja Kolorowy Świat pragnie uwrażliwić społeczeństwo na wzrastającą liczbę dzieci urodzonych przedwcześnie, a także uświadomić z jakimi problemami borykają się wcześniaki i ich rodziny.

Zależy nam na zwróceniu uwagi społeczeństwa na konieczność objęcia wcześniaków długoterminową, wieloprofilową i specjalistyczną opieką. Kontrola i wsparcie rozwoju przedwcześnie urodzonych dzieci jest niezwykle istotne, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia, również po opuszczeniu szpitala.

Każde przedszkole może przekazać maksymalnie jedną pracę konkursową, która zostanie przez nas sfotografowana i umieszczona w poście poświęconym konkursowi na profilu Fundacji Kolorowy Świat www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/  

Prace można przesyłać lub dostarczać osobiście do Fundacji Kolorowy Świat do 12 lutego 2019.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Internautów w wyniku głosowania na profilu Facebook Fundacji Kolorowy Świat w dniach 20.02.2019 - 28.02.2019.

Z niecierpliwością czekamy na prace konkursowe. Jesteśmy głęboko przekonani, że przedszkolaki w całej Polsce potrafią okazać wsparcie i dziecięcą solidarność maleńkim dzieciom borykającym się z problemami zdrowotnymi już od momentu swoich narodzin. Przedszkolaki z województwa łódzkiego z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły  już w naszych wcześniejszych konkursach.

Teraz  już w całej Polsce wspólnie - mali i duzi - otulmy miłością tych najmniejszych.

Regulamin konkursu Przytulanka dla Wcześniaka

Karta zgłoszeniowa do konkursu

Plakat konkursowy kierowany do rodziców, członków rodzin wychowanków przedszkoli, ułatwiający poinformowanie tej grupy o udziale przedszkola w konkursie, w celu pozyskania jak największej liczby głosów. Można go umieścić w przedszkolu na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej, czy na Facebooku.


« powrót