przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

2020-06-01

Dzień Dziecka w Kolorowym Świecie

Dzień Dziecka to niezwykle ważna chwila w Fundacji Kolorowy Świat. 

Przecież istniejemy właśnie dla dzieci i wszystko co robimy, jest wynikiem ich potrzeb. Żeby ten dzień był dla maluchów niezapomniany, przygotowaliśmy niespodziankę. 

Już od samego rana był z nami prawdziwy Sztukmistrz! Muzyka grała, a rączki klaskały. Wielkie bańki, kolorowe baloniki w wielu kształtach, żonglerka piłeczkami i kręcące się talerzyki zabawiały naszych podopiecznych, zapewniając im zapas uśmiechu na cały tydzień. Każdy mógł spróbować swoich sił w tych niesamowitych popisach. 

Nie zabrakło także słodkości, bo to przecież kwintesencja dzieciństwa! Przepiękne babeczki i owocowe tartaletki sprawiły, że podwieczorek był tego dnia wyjątkowo przyjemny! Zapraszamy Was do obejrzenia relacji z tego pięknego dnia. 

Album ze zdjęciami znajdziecie klikając w link: shorturl.at/rNPZ5


« powrót