przekaż
darowiznę

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Przybij piątkę”

Dla wszystkich miłośników biegania, nordic-walking i osób wrażliwych na ból oraz cierpienie dzieci z niepełnosprawnościami, Fundacja Kolorowy Świat organizuje Konkurs Fotograficzny „Przybij Piątkę”

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

Kochani Nowożeńcy, zaproście nas na Swój Ślub

Ślub to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil, którą dzielicie z najbliższą rodziną
i przyjaciółmi. Swoim szczęściem możecie obdarować także nasze dzieciaki, które cierpią na mózgowe porażenie dziecięce i potrzebują tysięcy godzin specjalistycznej rehabilitacji niezbędnej do ich codziennej walki o życie.

Zaproście „Kolorowy Świat” na Swój najważniejszy dzień życia i podzielcie się radością oraz dobrocią z naszymi maluchami. Razem z nami możecie nadać więcej barw w Ich życiu.

Jak możecie pomóc?

1. Kwiaty więdną a czekoladki tuczą, możecie więc poprosić gości weselnych, aby pieniądze przeznaczone na upominki przekazali na rehabilitację i edukację Podopiecznych Fundacji „Kolorowy Świat”. Nasi Wolontariusze mogą Wam towarzyszyć podczas ceremonii ślubnej, pomagając przy zbieraniu darowizn do fundacyjnych skarbon lub możecie Sami zebrać pieniądze i przekazać je naszym maluchom.

2.  Możecie także poprosić najbliższych o przekazanie darowizny bezpośrednio na konto Fundacji.

3.  Zadedykujcie jeden ze swoich weselny tańców naszym maluchom. Poproście wszystkich gości
o przekazanie symbolicznego datku dla naszych Podopiecznych, w zamian za niezapomniany taniec z młodą parą. Sprawcie, aby Wasz taniec zawsze kojarzył się Waszym wszystkim weselnym gościom z serdecznością i dobrocią.

4. Jeśli macie inne swoje pomysły, jak wesprzeć naszą Fundację, skontaktujcie się z nami. 

DZIĘKUJEMY - Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.