Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
przekaż
darowiznę

#baberkichallenge - pokonają 100 km dla wcześniaków

Grupa wspaniałych kobiet z województwa łódzkiego nie wyobraża sobie dnia bez roweru. Dlatego stworzyły grupę BABERKI NA SZOSACH_CREATOBIKE. Jednak łączy je nie tylko rowerowa pasja, ale i chęć pomagania. Z myślą o najmniejszych potrzebujących, 8 sierpnia postanowiły rozpocząć #baberkichallenge, aby zebrać pieniądze na rehabilitację dzieci przedwcześnie urodzonych.

 

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

 I WESPRZYJ REHABILITACJĘ NASZYCH MALUCHÓW

76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

 

Masz dosyć prezentów i zamiast nich chcesz zrobić coś wielkiego… Mamy dla Ciebie propozycję! 

W dniu swoich urodzin Ty spraw wyjątkowy prezent naszym dzieciakom z „Kolorowego Świata”! 

Zorganizuj na Facebook’u zbiórkę urodzinową! Zaangażuj rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, zaproś Ich do wspólnego pomagania dzieciom z niepełnosprawnością.

To dzięki Tobie nasze dzieciaki będą mogły skorzystać z bezpłatnych zajęć indywidualnej rehabilitacji oraz specjalistycznej terapii tak bardzo potrzebnej im do codziennego funkcjonowania.

12 zł - to koszt dziennego wyżywienia dziecka
w naszej placówce

50 zł to koszt godzinej rehabilitacji

80 zł to koszt jednej konsultacji lekarskiej

Nie wiesz jak założyć zbiórkę na Facebook’u? Mamy dla Ciebie krótką instrukcję:

1.Zaloguj się na stronę Facebook’a.

2.Na pasku po lewej stronie znajduje się opcja „Zbiórki pieniędzy” – wybierz ją.

3.Facebook przekierował Cię na kolejną stronę, na której należy wybrać opcję „Zbierz pieniądze”. Następnie należy podać  nazwę Fundacji „Kolorowy Świat”.

4.Po wskazaniu Fundacji pojawią się kolejne okienka do wypełnienia, w których trzeba określić kwotę, jaką chcesz zebrać i jak długo ma trwać Twoja zbiórka.

5.Po wypełnieniu wymaganych pól należy kliknąć „Dalej”, wtedy pojawi się pole, w którym możesz napisać dlaczego warto pomóc naszej Fundacji.

6.Po kolejnym kliknięciu „Dalej” pojawi się okno z wyborem zdjęcia do wydarzenia. Można zostawić proponowane zdjęcie lub wybrać inne.

7.Po wybraniu zdjęcia pozostaje już tylko wcisnąć „Gotowe”, a zbiórka w postaci wydarzenia pojawi się automatycznie na Twoim profilu, na Facebook’u. 

To dziecinnie proste. DZIĘKUJEMY.