przekaż
darowiznę

VI edycja biegu Daj piątaka na dzieciaka już za nami

Było fantastycznie!!! Metę przekroczyło w Biegu Głównym aż 570 biegaczy. Łącznie we wszystkich biegach – głównym i towarzyszących wzięły udział 703 osoby. Naszą atestowaną „piątkę” pokonali biegacze z imponującymi osiągnięciami, a także osoby zaczynające przygodę z bieganiem.

 

RUSZYŁY ZAPISY NA

MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ 

06 - 07.12.2019, Łódź

ZAPRASZAMY

 

Otulamy miłością wcześniaki

KRS 0000161880

 

Masz dosyć prezentów i zamiast nich chcesz zrobić coś wielkiego… Mamy dla Ciebie propozycję! 

W dniu swoich urodzin Ty spraw wyjątkowy prezent naszym dzieciakom z „Kolorowego Świata”! 

Zorganizuj na Facebook’u zbiórkę urodzinową! Zaangażuj rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, zaproś Ich do wspólnego pomagania dzieciom z niepełnosprawnością.

To dzięki Tobie nasze dzieciaki będą mogły skorzystać z bezpłatnych zajęć indywidualnej rehabilitacji oraz specjalistycznej terapii tak bardzo potrzebnej im do codziennego funkcjonowania.

12 zł - to koszt dziennego wyżywienia dziecka
w naszej placówce

50 zł to koszt godzinej rehabilitacji

80 zł to koszt jednej konsultacji lekarskiej

Nie wiesz jak założyć zbiórkę na Facebook’u? Mamy dla Ciebie krótką instrukcję:

1.Zaloguj się na stronę Facebook’a.

2.Na pasku po lewej stronie znajduje się opcja „Zbiórki pieniędzy” – wybierz ją.

3.Facebook przekierował Cię na kolejną stronę, na której należy wybrać opcję „Zbierz pieniądze”. Następnie należy podać  nazwę Fundacji „Kolorowy Świat”.

4.Po wskazaniu Fundacji pojawią się kolejne okienka do wypełnienia, w których trzeba określić kwotę, jaką chcesz zebrać i jak długo ma trwać Twoja zbiórka.

5.Po wypełnieniu wymaganych pól należy kliknąć „Dalej”, wtedy pojawi się pole, w którym możesz napisać dlaczego warto pomóc naszej Fundacji.

6.Po kolejnym kliknięciu „Dalej” pojawi się okno z wyborem zdjęcia do wydarzenia. Można zostawić proponowane zdjęcie lub wybrać inne.

7.Po wybraniu zdjęcia pozostaje już tylko wcisnąć „Gotowe”, a zbiórka w postaci wydarzenia pojawi się automatycznie na Twoim profilu, na Facebook’u. 

To dziecinnie proste. DZIĘKUJEMY.