przekaż
darowiznę

Kolorowy Świat przyłączył się do akcji WOŚP

26 osób z naszej Fundacji brało udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej.

 

 

 Mamy wolne miejsca

na zajęcia

z wczesnego wspomagania

rozwoju dziecka

przyjaciele fundacji...

Znani, lubiani, utalentowani i żyjący z pasją ludzie wspierają nas w staraniach o lepszą przyszłość dla dzieci z porażeniem mózgowym.

Agnieszka Więdłocha – jako pierwsza ambasadorka zawitała do Kolorowego Świata. Od tego czasu bardzo dobrze poznała świat maluchów z porażeniem dziecięcym i z zaangażowaniem wspiera nasze akcje. Agnieszka jest absolwentką łódzkiej filmówki i do dziś możemy ją podziwiać na deskach Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Oprócz znakomitych kreacji teatralnych znana jest także m.in z ról w serialach Czas honoru, M jak miłość, Lekarze, Powiedz Tak oraz z najnowszego hitu kinowego Planeta Singli.Każdego dnia odgrywa ważną rolę w życiu naszych podopiecznych.

Piotr Pustelnik –został mianowany na naszego ambasadora razem z Agnieszką. Regularnie odwiedza nasze dzieciaki i bierze udział w fundacyjnych imprezach. Bardzo dobrze poradził sobie w biegu charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”, gdzie zajął wysokie 116 miejsce.Piotr to wybitny himalaista, który jako trzeci Polak w historii zdobył 14 najwyższych szczytów himalajów. Twórca projektu "Trzy Korony", czyli pomysłu na zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi (drugie co do wysokości szczyty kontynentów), Korony Himalajów i Karakorum.

Monika Kuszyńska – dołączyła do grona ambasadorów w 2014 roku wspierając kampanię „Tacy sami” na rzecz integracji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Monika to utalentowana piosenkarka i autorka tekstów. Pochodzi z Łodzi, gdzie ukończyła studia wyższe, uzyskując tytuł magistra sztuki. Wszyscy pamiętają przeboje z czasów, gdy była wokalistką zespołu Varius Manx. Od kilku lat z powodzeniem rozwija solową karierę, reprezentowała Polskę podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu.

Maria Niklińska - to zdolna, młoda piosenkarka i aktorka. Bardzo wcześnie zaczęła karierę w telewizji, jako prowadząca program 5-10-15. Występowała w znanych serialach tj. Klan, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe i Kryminalni. Bez wahania zgodziła się wesprzeć naszą Fundację, odwiedziła maluchy i wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej kampanię 1%.

 

Ty też możesz wesprzeć Fundację 

Odegraj ważną rolę w życiu jednego z 350 kolorowych maluchów, przekaż 1% >>