przekaż
darowiznę

VI edycja biegu Daj piątaka na dzieciaka już za nami

Było fantastycznie!!! Metę przekroczyło w Biegu Głównym aż 570 biegaczy. Łącznie we wszystkich biegach – głównym i towarzyszących wzięły udział 703 osoby. Naszą atestowaną „piątkę” pokonali biegacze z imponującymi osiągnięciami, a także osoby zaczynające przygodę z bieganiem.

 

RUSZYŁY ZAPISY NA

MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ 

06 - 07.12.2019, Łódź

ZAPRASZAMY

 

Otulamy miłością wcześniaki

KRS 0000161880

 

zostań wolontariuszem...

Wyobraź sobie grupkę 10 maluchów, którymi trzeba się zaopiekować, nakarmić i zorganizować im ciekawe zajęcia - wycieczkę, przedstawienie czy prace plastyczne. 

Ręce pełne pracy prawda? A w Fundacji mamy takich maluchów kilkuset.

Co jakiś czas trzeba pomalować dla nich sale przedszkolne, zrobić porządki w ogródku lub zorganizować imprezę charytatywną. To duża odpowiedzialność i jeszcze większa radość. Chcemy się tą radością z Tobą podzielić.

Możesz pomagać na różne sposoby:

  • wesprzyj nas przy organizacji fundacyjnych wydarzeń takich, jak: bieg „Daj piątaka na dzieciaka”, kampania „17milionow” czy Piknik Rodzinny
  • pomóż przy organizacji biura w czasie akcji promocyjnych
  • stwórz bazę darczyńców, nawiąż z nimi kontakt, zaproś do współpracy
  • wesprzyj remont Kolorowego Ośrodka, ofiaruj materiały lub swoją pracę
  • przyjdź i po prostu pobaw się z maluchami

 

Zapraszamy na wolontariat studencki

Wykorzystaj kilka godzin między zajęciami w najlepszy możliwy sposób. Spędź trochę czasu z dziećmi z Fundacji, zbuduj wieże z klocków, pograj w piłkę i pobaw się w dom. Zdobędziesz cenne doświadczenie i jeszcze cenniejszych małych przyjaciół.

Staże

Zapraszamy na staż osoby kochające dzieci i czerpiące prawdziwą przyjemność z pracy z nimi. W 'Kolorowym Centrum' przywiązujemy dużą wagę do przyjaznej i ciepłej atmosfery, sprzyjającej rozwojowi naszych maluchów. Dlatego, jeśli uśmiech dziecka jest dla Ciebie najwyższą wartością, zapraszamy Cię do naszego Kolorowego Świata 

Praktyki zawodowe

Oferujemy możliwość odbycia w naszej Fundacji praktyk zawodowych. Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów: lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i pedagogów, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem.

Wolontariat pracowniczy

To idealne rozwiązanie dla firm, które chciałyby zacieśnić więzy pomiędzy pracownikami. Wolontariat pracowniczy to nowoczesna forma CSR dla firm, pozwalająca na dopasowanie ofiarowywanego wsparcia do potrzeb pracodawcy.

Myślisz, że pomagając innym odmienisz na lepsze ich życie? Owszem, ale przede wszystkim odmienisz swoje.

Napisz do nas, zadzwoń lub wpadnij na kawę :)

Kontakt: biuro@kolorowyswiat.org, (42) 640 67 05